Afta'ya ait tüm marka ve projelerden mailing, SMS, MMS ve telefon yolu ile paylaşım almak istiyorum.
Afta İnşaat

İÇ MEKAN GÖRSELLERİ

PROJE DETAYLARI


Gözlerinizi hayatın merkezine açın

Erikliman şehrin merkezinde, sosyal hayatın tam da içinde yer alıyor. Afta İnşaat’ın ustalık eseri Erik Limanı’nda Giresun’un etkileyici silüeti de evlere konuk oluyor. Şehir ve deniz manzarası tüm güzelliği ile gözler önüne serilirken, Erik Limanı kapıları huzur veren manzaraya, ve doğa harikası parklarına açılıyor.

Değerini Sizden Alan Bir Proje

Erik Limanı Giresun’un en değerli arazilerinden birinin üzerinde yükselirken, sizin projeye olan güveniniz de yükselecek. İş hayatı ve ev hayatını lüks içinde bir araya getiren yapısıyla değerini kanıtlayan Erik Limanı, sadece hayatınıza değil Giresun’un da geleceğine değer katıyor.

Yaşamınız Huzurla Dolar…

Günün tüm karmaşasından, stres ve yoğun temposundan uzaklaşarak kendinize zaman ayırıp yorgunluk atacağınız bu size özel alanınızda hayalinizdeki konsept ve tasarımı bir araya getirerek kendinize zaman ayırmanız için muazzam bir alan oluşturduk.
Hem geleneksel hem sıra dışı bu tasarımda tüm detaylar birbirinden güzel, kullanılan detaylar her zevke hitap eden özgün tasarımlardan oluşturduk. Size kalan banyonuzu sadece küçük dokunuşlarla dekore etmek..

Şehrin Merkezinde, Sosyal Hayatın İçinde

Erik Limanı, size özel bir dünya oluşturuyor ve ihtiyaç duyduğunuz ne varsa ayaklarınızın altına seriyor. Arzuladığınız hayatı farklı özellikleri ile bire bir karşılıyor. Lüksü ve doğallığı, geçmişi ve geleceği bir araya getiren, içinde nice güzellikler saklayan Erik Limanı tam da kendi sosyal hayatınızı planlamanız için en doğru lokasyonda

Detaylar

Erik Limanı’nda her detay düşünüldü, Afta İnşaat’ın tecrübesiyle mükemmelliğe ulaştırıldı. İnce düşünülmüş detaylar kendiniz ve bizim için ne kadar önemli olduğunuzu her gün hissettiriyor.

Bu Kapının Arkasında Hayat Var

Açılan kapının ardında bambaşka bir hayat var. Özellikle iş, trafik, stres içgenini kapının dışında bırakıp arzu ettiğiniz hayatı yaşayacaksınız… Erik Limanı projemizde iç bahçe, hayat, huzur gibi kavramları ön planda. İç bahçe mimari öğeler, amaçlamış olduğumuz, kişinin zaman zaman çevreden ve kentten uzaklaşıp kafa dinleme arzusunu karşılıyor. Böylece Giresun’u nasıl yaşayacağınız size kalıyor. Kısacası Erik Limanı Evleri sizi bekliyor..

Sizler İçin Tasarlanan Özel Yaşam Alanları

Güvenlik duvarıyla çevrili sınırlar, Renkli görüntülü dijital interkom sistemi ile her daire, kapıdaki ziyaretçisini görebilmektedir. Kapalı ve açık otopark, çocuklar için mini club, Fitnesscenter, toplantı salonu, masa tenisi, çevre tanzim projesine uygun yollar, yeşil alanlar ve genel aydınlatma sistemi site çevresinde 24 saat güvenlik kamerası, merkezi ısıtma sistemi.

Hayata Kulak Verin

Klasik bir antre, holden öte bir alan.. Sizler için tasarlanmış bir yaşam alanı.. İster okuma alanı olarak değerlendirin, ister kahvenizi yudumlarken sevdiklerinizle sohbet edebileceğiniz bir alan.. Yani kısacası zevkinize ihtiyaçlarınıza göre dilediğinizce değerlendirebileceğiniz bu alanda hayat temponuza ara verip, kendinize zaman ayırın…


DAİRE PLANLARI

İLETİŞİM

Erikliman Konakları

İLETİŞİM FORMU

Ad Soyad E-Posta Mesajınız